Di 15 oktober 2019 - 10:30
cc De Schakel, Waregem
Di 15 oktober 2019 - 14:00
cc De Schakel, Waregem
Wo 16 oktober 2019 - 09:30
samenleesvoormiddag
oc Het Oude Badhuis: Stuivenbergplein 38, 2060 Antwerpen
Ma 21 oktober 2019 - 14:00
Theaterzaal De Biekorf, Brugge (BE)
schoolvoorstelling
Di 22 oktober 2019 - 10:00
Theaterzaal De Biekorf, Brugge (BE)
schoolvoorstelling
Di 22 oktober 2019 - 13:30
AGB Bexit, Tervuren
Di 22 oktober 2019 - 14:00
Theaterzaal De Biekorf, Brugge (BE)
schoolvoorstelling
Wo 23 oktober 2019 - 09:30
samenleesvoormiddag
oc Het Oude Badhuis: Stuivenbergplein 38, 2060 Antwerpen
Wo 23 oktober 2019 - 14:30
CC De Plomblom, Ninove (BE)
Do 24 oktober 2019 - 10:00
cc De Steiger, Menen
Do 24 oktober 2019 - 10:30
CC De Plomblom, Ninove (BE)
schoolvoorstelling
Do 24 oktober 2019 - 13:30
CC De Plomblom, Ninove (BE)
schoolvoorstelling
Do 24 oktober 2019 - 14:00
cc De Steiger, Menen
Wo 30 oktober 2019 - 09:30
samenleesvoormiddag
oc Het Oude Badhuis: Stuivenbergplein 38, 2060 Antwerpen
Di 5 november 2019 - 09:30
De Munt, Brussel(BE)
schoolvoorsteling, première van de Franstalige versie
Di 5 november 2019 - 10:30
cc De Grote Post, Oostende
Di 5 november 2019 - 10:45
De Munt, Brussel(BE)
schoolvoorstelling, Franstalige versie
Di 5 november 2019 - 13:30
De Munt, Brussel(BE)
schoolvoorstelling, Franstalige versie
Di 5 november 2019 - 13:30
cc De Grote Post, Oostende
Wo 6 november 2019 - 09:30
samenleesvoormiddag
oc Het Oude Badhuis: Stuivenbergplein 38, 2060 Antwerpen
Wo 6 november 2019 - 10:00
De Munt, Brussel(BE)
schoolvoorstelling, Franstalige versie
Do 7 november 2019 - 10:30
De Munt, Brussel (BE)
schoolvoorstelling, Nederlandstalige versie
Do 7 november 2019 - 13:30
De Munt, Brussel (BE)
schoolvoorstelling, Nederlandstalige versie
Vr 8 november 2019 - 10:30
De Munt, Brussel (BE)
schoolvoorstelling, Nederlandstalige versie
Vr 8 november 2019 - 13:30
De Munt, Brussel (BE)
schoolvoorstelling, Nederlandstalige versie
Vr 8 november 2019 - 19:00
cc De Ster, Willebroek
Za 9 november 2019 - 11:00
De Munt, Brussel (BE)
Za 9 november 2019 - 13:30
De Munt, Brussel (BE)
Nederlandstalige versie
Za 9 november 2019 - 15:00
De Munt, Brussel (BE)
Za 9 november 2019 - 17:00
De Munt, Brussel (BE)
Nederlandstalige versie
Wo 13 november 2019 - 09:30
samenleesvoormiddag
oc Het Oude Badhuis: Stuivenbergplein 38, 2060 Antwerpen
Zo 17 november 2019 - 10:30
CC De Bogaard, Academiezaal, Sint-Truiden (BE)
Ma 18 november 2019 - 10:30
GC Jan vander Noot, Brecht
Ma 18 november 2019 - 14:00
GC Jan vander Noot, Brecht
Di 19 november 2019 - 13:30
cc De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
Wo 20 november 2019 - 09:30
samenleesvoormiddag
oc Het Oude Badhuis: Stuivenbergplein 38, 2060 Antwerpen
Di 26 november 2019 - 10:30
oc De Djoelen, Oud-Turnhout
Di 26 november 2019 - 13:30
oc De Djoelen, Oud-Turnhout
Wo 27 november 2019 - 09:30
samenleesvoormiddag
oc Het Oude Badhuis: Stuivenbergplein 38, 2060 Antwerpen
Za 30 november 2019 - 10:00
Workshop dierenmaskers vlechten (7+) – Wilde Vlechten vzw
deFENIKS, Deurneleitje 6, 2640 Mortsel
03/235 66 62, TICKETS
Za 30 november 2019 - 11:00
Persoonlijke gesprekken
FENIKS FESTIVAL (XS EDITION), deFENIKS, Mortsel
11u-14u30
Za 30 november 2019 - 11:00
Een nyeu liedeken – Leonore Spee & Sascha Bornkamp
deFENIKS, Deurneleitje 6, 2640 Mortsel
03/235 66 62, TICKETS
GRATIS - inschrijven verplicht
Za 30 november 2019 - 13:30
Boom Toudou (7+) – Nyira Hens
deFENIKS, Deurneleitje 6, 2640 Mortsel
03/235 66 62, TICKETS
Za 30 november 2019 - 14:30
Wie is er bang van Fatima Sultan – Wilde Vlechten vzw / DOEK
deFENIKS, Deurneleitje 6, 2640 Mortsel
03/235 66 62, TICKETS
(!) VOLZET
Za 30 november 2019 - 17:00
My Gift To You – kleinVerhaal i.s.m. FMDO
deFENIKS, Deurneleitje 6, 2640 Mortsel
03/235 66 62, TICKETS
Za 30 november 2019 - 18:30
HOW TO BE (a feminist) – Leonore Spee & Misja Nolet
deFENIKS, Deurneleitje 6, 2640 Mortsel
03/235 66 62, TICKETS
Za 30 november 2019 - 20:30
De Weg – LEKS compagnie
deFENIKS, Deurneleitje 6, 2640 Mortsel
03/235 66 62, TICKETS
Wo 4 december 2019 - 09:30
samenleesvoormiddag
oc Het Oude Badhuis: Stuivenbergplein 38, 2060 Antwerpen
Ma 9 december 2019 - 10:30
GC De Wildeman, Herent
Ma 9 december 2019 - 13:30
GC De Wildeman, Herent
Di 10 december 2019 - 10:30
GC De Wildeman, Herent
Di 10 december 2019 - 13:30
GC De Wildeman, Herent
Wo 11 december 2019 - 09:30
samenleesvoormiddag
oc Het Oude Badhuis: Stuivenbergplein 38, 2060 Antwerpen
Wo 11 december 2019 - 10:30
GC De Wildeman, Herent
Wo 18 december 2019 - 09:30
samenleesvoormiddag
oc Het Oude Badhuis: Stuivenbergplein 38, 2060 Antwerpen
Za 21 december 2019 - 20:30
Toonmoment
deFENIKS, Mortsel
This performance will be in English
Zo 29 december 2019 - 20:00
Wintervuur, Antwerpen
Ma 30 december 2019 - 20:00
Wintervuur, Antwerpen
Do 2 januari 2020 - 20:00
Wintervuur, Antwerpen
Vr 3 januari 2020 - 20:00
Wintervuur, Antwerpen
Za 4 januari 2020 - 20:00
Wintervuur, Antwerpen
Ma 20 januari 2020
Fidelio LIGHT - FR versie
Théâtre Corbeil Essonnes Corbeil-Essonnes, Frankrijk
schoolvoorstelling
Di 21 januari 2020
Fidelio LIGHT - FR versie
Théâtre Corbeil Essonnes Corbeil-Essonnes, Frankrijk
schoolvoorstelling
Wo 22 januari 2020
Fidelio LIGHT - FR versie
Théâtre Corbeil Essonnes Corbeil-Essonnes, Frankrijk
schoolvoorstelling
Vr 24 januari 2020 - 10:30
FR versie
Scène Nationale de l'Essonne, Agora / Desnos, Salle de Ris Organgis, Frankrijk
schoolvoorstelling
Vr 24 januari 2020 - 14:30
FR versie
Scène Nationale de l'Essonne, Agora / Desnos, Salle de Ris Organgis, Frankrijk
schoolvoorstelling
Za 25 januari 2020 - 16:00
FR versie
Scène Nationale de l'Essonne, Agora / Desnos, Salle de Ris Organgis, Frankrijk
Vr 31 januari 2020 - 10:30
FR versie
Théâtre Corbeil Essonnes Corbeil-Essonnes, Frankrijk
schoolvoorstelling
Vr 31 januari 2020 - 14:15
FR versie
Théâtre Corbeil Essonnes Corbeil-Essonnes, Frankrijk
schoolvoorstelling
Za 1 februari 2020 - 18:00
FR versie
Théâtre Corbeil Essonnes Corbeil-Essonnes, Frankrijk
Zo 2 februari 2020 - 16:00
FR versie
Théâtre Corbeil Essonnes Corbeil-Essonnes, Frankrijk
Ma 2 maart 2020 - 09:30
Introductie Alexandertechniek voor leraars DKO
#editie3
Di 3 maart 2020 - 09:30
Introductie Alexandertechniek voor leraars DKO
#editie3
Wo 4 maart 2020 - 15:00
Rataplan, Borgerhout (BE)
Do 5 maart 2020 - 10:30
Rataplan, Borgerhout (BE)
schoolvoorstelling
Do 5 maart 2020 - 14:00
Rataplan, Borgerhout (BE)
schoolvoorstelling
Zo 8 maart 2020 - 15:00
30CC / Minnepoort, Leuven (BE)
Di 10 maart 2020 - 09:30
Introductie Alexandertechniek voor leraars DKO
#editie3
Do 12 maart 2020 - 10:00
C-mine cultuurcentrum, Genk (BE)
schoolvoorstelling
Do 12 maart 2020 - 13:30
C-mine cultuurcentrum, Genk (BE)
schoolvoorstelling
Vr 13 maart 2020 - 10:00
C-mine cultuurcentrum, Genk (BE)
schoolvoorstelling
Vr 13 maart 2020 - 13:30
C-mine cultuurcentrum, Genk (BE)
schoolvoorstelling
Ma 16 maart 2020 - 13:30
De Velinx, Tongeren (BE)
schoolvoorstelling
Di 17 maart 2020 - 10:30
De Velinx, Tongeren (BE)
schoolvoorstelling
Di 17 maart 2020 - 13:30
De Velinx, Tongeren (BE)
schoolvoorstelling
Wo 18 maart 2020 - 09:00
Driedaagse kennismaking met de Alexandertechniek
deFENIKS, Deurneleitje 6, 2640 Mortsel
mail: opleiding@podiumkunsten.be
i.s.m. pOdiumkunsten.be
Do 19 maart 2020 - 09:00
Driedaagse kennismaking met de Alexandertechniek
deFENIKS, Deurneleitje 6, 2640 Mortsel
mail: opleiding@podiumkunsten.be
i.s.m. pOdiumkunsten.be
Vr 20 maart 2020 - 09:00
Driedaagse kennismaking met de Alexandertechniek
deFENIKS, Deurneleitje 6, 2640 Mortsel
mail: opleiding@podiumkunsten.be
i.s.m. pOdiumkunsten.be
Ma 23 maart 2020 - 10:00
Cinema Plaza, Duffel (BE)
schoolvoorstelling
Ma 23 maart 2020 - 13:30
Cinema Plaza, Duffel (BE)
schoolvoorstelling
Di 24 maart 2020 - 10:00
Cinema Plaza, Duffel (BE)
schoolvoorstelling
Di 24 maart 2020 - 13:30
Cinema Plaza, Duffel (BE)
schoolvoorstelling
Wo 25 maart 2020 - 09:30
Cinema Plaza, Duffel (BE)
schoolvoorstelling
Wo 25 maart 2020 - 10:45
Cinema Plaza, Duffel (BE)
schoolvoorstelling
Do 26 maart 2020 - 13:45
PCT Dommelhof (org. Jaak Tassetschool), Pelt (BE)
schoolvoorstelling
Vr 27 maart 2020 - 10:30
PCT Dommelhof (org. Jaak Tassetschool), Pelt (BE)
schoolvoorstelling
Vr 27 maart 2020 - 13:45
PCT Dommelhof (org. Jaak Tassetschool), Pelt (BE)
schoolvoorstelling
Zo 29 maart 2020 - 14:00
CC Merksem, Merksem (BE)
Ma 30 maart 2020 - 10:30
CC Merksem, Merksem (BE)
schoolvoorstelling
Ma 30 maart 2020 - 14:00
CC Merksem, Merksem (BE)
schoolvoorstelling
Di 31 maart 2020 - 14:00
Depot Deluxe (org. Cultuurdienst IVEBICA), Hemiksem (BE)
schoolvoorstelling
Wo 1 april 2020 - 09:00
Depot Deluxe (org. Cultuurdienst IVEBICA), Hemiksem (BE)
schoolvoorstelling
Wo 1 april 2020 - 10:50
Depot Deluxe (org. Cultuurdienst IVEBICA), Hemiksem (BE)
schoolvoorstelling
Do 2 april 2020 - 10:30
Depot Deluxe (org. Cultuurdienst IVEBICA), Hemiksem (BE)
schoolvoorstelling
Do 2 april 2020 - 14:00
Depot Deluxe (org. Cultuurdienst IVEBICA), Hemiksem (BE)
schoolvoorstelling
Za 16 mei 2020 - 20:00
Première
Zuidpool, Antwerpen
Wo 27 mei 2020 - 20:00
Première
Theater Zuidpool, Antwerpen

Inschrijven nieuwsbrief